Alytaus miesto stalo teniso čempionate dalyvavo 28 dalyviai vyrų grupėje iš Druskininkų, Lazdijų, Varėnos, Prienų, ir Alytaus miesto. Moterų grupėje varžėsi 13 dalyvių  iš Lazdijų rajono ir Alytaus.

Dalyviai varžėsi vienetų ir dvejetų rungtyse.

Vyrų grupėje čempionu tapo alytiškis Žilvinas Iraikėnas 3:0 nugalėjęs lazdijietį Tomą Urbonavičių, o III vietą iškovojo lazdijietis Vidas Stašauskas 3:0 nugalėjęs alytiškį moksleivį Nojų Augustinavičių.

Moterų grupėje čempione tapo alytiškė moksleivė Karina Ivanauskaitė 3:0 nugalėjo studentę alytiškę Rugilę Ivaškaitę III vietą  iškovojo alytiškė moksleivė Augustė Margelytė 3:0 nugalėjusi Dominyką Isaikėnaitę.

Vyrų dvejetų rungtyje nugalėjo alytiškiai Mindaugas ir Žilvinas Isaikėnai 3:1 nugalėję varėniškius Aidą Akstiną ir Valdą Koženevskį. Dėl III vietos kovėsi moksleiviai alytiškiai ir nugalėjo Balys Minsevičius ir Nojus Augustinavičius 3:1 įveikę Martyną Jasionį ir Liną Surdoką.

Moterų dvejetų rungtyje čempionėmis tapo alytiškės moksleivės Karina Ivanauskaitė ir Augustė Margelytė 3:0 nugalėję Robertą Ligeikaitę ir Rugilę Ivaškaitę. III vietą iškovojo alytiškės studentės Gintarė Ivaškaitė ir Laura Vitunskaitė 3:2 nugalėję alytiškių porą Dominyką Isaikinaitę ir Mariną Šadzevičiutę.